Proiecte cu Finanțare Europeană
Mergem la şcoală !

Selectați categoria sau listati articole:

Reducerea Abandonului Școlar

PNRAS.pdf ,  În perioada septembrie 2022 - septembrie 2025 în unitatea noastră se derulează proiectul "Reducerea Abandonului Școlar în Școala Gimnazială Roșia", proiect finanțat prin Schema de Granturi din cadrul Proiectului Național pentru Reducerea Abandonului ...

Categoria: Reducerea Abandonului Școlar în Școala Gimnazială Roșia,

Servicii organizare eveniment cultural

Detalii cu privire la contract:  Denumire contract :Servicii organizare eveniment cultural Data limită de depunere initiala  : 24.09.2023 . Data limita de depunere finala 26.09.2023 Tip Contract : achiziție directă ...

Categoria: Achiziții,

Servicii tipărire ghid cultural

Detalii cu privire la contract:    Denumire contract : Servicii tiparire ghid cultural Dată limită de depunere : 28.09.2023 Tip Contract : achiziție directă Valoare estimata achiziție (fără tva ) : 5....

Categoria: Achiziții,